ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
اطلاعات تخصصی دنیای موسیقی


نگاهی به زندگی شخصی و حرفه ای فرزاد فرزین (بخش اول)

فرزاد فرزین (متولد 3 تیر ماه سال 1360 در تهران) خواننده موسیقی پاپ و هنرپیشه است. او فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی از دانشگان آزاد است. سپس به دلیل صدای خاصی که داشته به هنر روی آورده و در کلاس های آواز شرکت کرده است. ویژگی اصلی فرزاد فرزین اجرای کنسرت‌های نمایشی همراه با پرفورمنس های جالب است که وی را از دیگر خوانندگان متمایز می‌کند. او تک پسر خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیلوفر دارد. در زمان بچگی چون خواهرش کلاس پیانو میرفت کیبورد موسیقی داشت و به فرزاد اجازه نمی دادند از کیبورد خواهرش استفاده کند، اما بعدها متوجه شدند که استعداد دارد و او را نیز باید میفرستاند کلاس. پدرش مشاور وزیر راه و ترابری است که البته بازنشسته شده است و مادرش نیز هم رئیس ثبت احوال بوده و الان بازنشسته شده است. تیم مورد علاقه فرزاد فرزین پرسپولیس است وی همچنین تیم های بارسا و رئال را نیز دوست دارد. فرزاد فرزین سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۰ سال سن داشت با خانم “شیوا کاکاخانی” ازدواج کرد و به جرعه متاهلین پیوست.


برچسب ها : فرزاد فرزین ، فرزاد فرزین بیوگرافی ، فرزاد فرزین در سریال مانکن ،

سشوار یون دار چیست

اضافه شدن الکترون به اتم، بارِ (یونِ) منفی و کم شدن الکترون از اتم، ایجاد بارِ (یونِ) مثبت می‌کند.

از این خاصیتِ الکترون در سشوار استفاده می‌شود.

نامگذاری ورق طرح سفال پرچین ویلانما

ورق طرح سفال پرچین با توجه به نزدیکی آشکار این ورق پرچین های حصاری منازل قدیمی در شمال ایران، این نام برای این محصول در نظر گرفته شده است.

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین

ورق طرح سفال پرچین با رنگ بندی فوق العاده می‌تواند نمای سقف ساختمان شما را متحول کند و تاثیری شگفت انگیز در ظاهر ساختمان شما داشته باشد. این تایل‌ها با پوشش رنگ پیشرفته خود دربرابر رنگ رفتگی و باران و آفتاب و هر شرایط محیطی مقاوم سازی شده‌اند.

ورق طرح سفال پرچین چیست؟

ورق طرح سفال پرچین را می‌توان در 10 رنگ مختلف سفارش داد و این رنگ‌ها همیشه در خط تولید شرکت هستند.

صفحات